Çikolata Sepeti

Yüzlerce markadan oturduğumuz yerden alışveriş yapmanın keyfini sürdüğümüz şu günlerde internet üzerinden alışverişin en tatlı halinden bahsedeceğim şimdi.

Çikolata Sepeti.com‘dan Yasemin Hanım’ın gönderdiği mail sonrasında haberdar oldum. 2 aydan fazladır yayında olan ve CKLT Gıda’nın bizzat kendisi tarafından üretilen çikolataların yer aldığı site; özel günler için tasarlanmış şık ambalajlı çikolatalardan mesajlı çikolatalara, çikolataya bulanmış Türk lokumlarından renk renk drajelere kadar bir çok çeşit sunuyor. Site üzerinden saat 17:00’a kadar yapılan siparişler bütün şehirlere 24 saat içinde sapasağlam ulaşıyor. Tek zayiat ortada bıraktığınız çikolataların ailenin diğer fertlerinin sizden önce yemesiyle meydana gelebiliyor :) İsteyenler için İstanbul içi aynı gün teslim imkanı da var. İnternet dışında “Acil çikolatam” hattını arayarak telefon yoluyla da sipariş verebiliyorsunuz. Çikolata severlere her türlü kolaylık sağlanmış yani.

Kısa bir mail faslının ardından benim de çikolatam elime ulaştı. Elimize hasarsız ulaşması için güzelce paketlenmiş kolisini açtım. Babamı ve erkek kardeşimi bekleyip yeme fikrim evdekilerin sabırsızlığına yenik düşünce birer adet tadına bakarak sabırsızlıkla akşam olmasını bekledik. Çikolatalar akşam afiyetle yendi. Çikolata keyfimiz bizimkilerin “Tadını anlamak için 1 paket daha lazım” önerisiyle sona erdi :)

Teşekkürler Çikolata Sepeti.

(Visited 12 times, 1 visits today)

6 Comments

 1. mine 15 Temmuz 2010 at 19:03

  hediye için birebir teşekkürler

 2. Syhn 15 Temmuz 2010 at 21:17

  bu ne güzel bir şeymiş böyle…
  önümüzde önemli günler var aklımızda bulunsun.
  ve seymaanım.. afiyet olsun ;)

 3. Şeyma 15 Temmuz 2010 at 23:16

  Teşekkür ederim :)

 4. Leyla 12 Ağustos 2010 at 10:07

  Merhaba,

  bende istiyorum bu cikolatadan, Bayram yaklasiyor hemide, Almanyaya siparis var mi aceba???
  yinede cok güzel hediye olur.

 5. Meryem 29 Kasım 2019 at 11:26

  çok güzel ürünler. teşekkürler..

 6. Çikolata Sepeti 29 Kasım 2019 at 12:24

  Resimler çok güzel görünüyor. Teşekkürler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.