Yemek Cini Yenileniyor

Gönderen Şeyma . Kas 28, 2008 in Site Hakkında |

İki gündür her girişinizde farklı farklı şeyler görüyorsanız muhakkak anlamışsınızdır, yemekcini.com bir yenilenme çabası içinde. Yeni tasarımın oturana kadar meydana gelebilecek her türlü aksaklık ve olumsuzluk için şimdiden özür diliyorum.

İletişim için e-posta adresim: yemekcini@hotmail.com

13 Yorum

Seda
Kas 30, 2008 at 22:04

Yeni sayfana ilk yorum benden sanırım :) Hayırlı olsun kardeşim benim çok beğendim…Daha sık tarifler bekliyoruz artık ama olmuyo böyle.:)


 
Şeyma
Kas 30, 2008 at 23:27

Sedacığım teşekkür ederim. Tarifler daha sık olacak inşallah ama söz vermiyorum :D


 
gökçen esma:)
Ara 2, 2008 at 11:20

kuzennn..
hayırlı uğurlu olsun kabuklarını kırıosun gaaliba…yeni tarifler beklenio bu arada laf aramızda..
esenkal:D


 
Hatice
Ara 3, 2008 at 11:33

Şeymacığım hayırlı olsun, sitenin yeni hali çok hoş olmuş, eski temponu ve yeni tariflerini sabırsızlıkla bekliyoruz…
sevgiler…


 
AYNUR
Ara 3, 2008 at 16:55

Sitenizin yeni hali çok hoş.Gerçi eski hali de güzeldi, ama sanırım buna daha çok emek, vakit ve para harcanmış.Yeni site görünümünün hayırlara vesile olmasını dilerim.


 
melek
Ara 4, 2008 at 13:34

Canııım siteni yeni inceleme fırsatım oldu. Bence çok güzel olmuş. Ne kadar emek harcadığını biliyorum.İnşallah herşey istediğin gibi olur.Yeni tariflerini bekliyorum ama sarmısaksız tariflerini :D


 
zeynep
Ara 8, 2008 at 00:20

merhaba tariflerin çok güzel bulunabilen malzeme kullanmanda beğenimizi arttırıyor.sanki bizim aileden biri yemek tarifi veriyor eşim ve arkadaşlarım yemeklerime bayılıyor teşekkürler yemek cini..:-)


 
yemek tarifleri
Ara 13, 2008 at 00:23

bence süper bir tarif olmuş eLLerinizé sağlık…


 
ayşe
Ara 25, 2008 at 00:32

şeymacığım,
seni yeni bir heyecan ve gayret içinde görmek beni mutlu etti.biliyorum çok vaktini alıyor ama inan değecek bir meşguliyet. müdavimlerin ve hayranların da gittikçe artıyor. ne diyeyim bu haliyle de güzel olmuş ben eski halini de seviyordum zaten, arama bölümü de kolaylık sağlıyor kolay gelsin canım


 
hülya
Ara 28, 2008 at 02:45

siteniz ve tarifleriniz çok güzel başarılar:)


 
Döndü
Oca 5, 2009 at 21:18

Merhabalar güzel kızım niçin böyle yazdım eski sitene baktığımda sevimli güzel minik kızdan dolayı yazıyorum eski arkaplanın bence daha güzeldi.O sevimli minik kızı gördükçe seninde yaptıgın yemeklerden ve yazılarından öyle sevimli olacağını dünşünüyordum sana o sitenin çok yakştığını düşünüyordum.Gerçi yinede sevimli olduğunu tahmin ediyorum.Ben interneti yeni öğrenmeye çalışan emekli bir bayanım yemek yapmayı ve paylaşmasını çok seviyorum.Yaptığın yemeklerden kurabiyelerden denemelerim oldu güzeldi.püf noktalarıda yazmaya devam edermisin bir Adanalı olarak yemeklerden anladığımıdı belirteyim.Bu satırları İstanbuldan yazıyorum.Minik kızım sağlıcakla kal ellerine sağlık bu siteyede alışırım herhalde tüm günler dilediğin şekilde geçsin.


 
Şeyma
Oca 9, 2009 at 09:35

Güzel düşünce ve dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Döndü Hanım çok teşekkür ederim. 3 senenin ardından değişiklik iyi olur diye düşünmüştüm. İnşallah zamanla yeni siteye de alışırsınız. Kullanım olarak diğerindenden pek farkı yok ama yardımcı olabileceğim bir şey olursa mail atabilirsiniz. Hayırlı günler dilerim.


 
hikaye
Oca 14, 2009 at 19:54

Yeni hali ile daha güzel olmuş.Umarım dahada iyi olur. başarılar


 

Yanıtla